Biszolin
bezbarwny, bezwonny, balneologiczny żel

W sanatoriach, kurortach, centrach medycznych, gabinetach lekarskich lekarze używają do leczenia ludzi rozmaitych substancji, w tym wielu pochodzenia naturalnego. Wszystkim wiadomo, że używanie wód mineralnych i borowin daje znakomite efekty w leczeniu osób cierpiących na choroby układu ruchu. Rosyjskie Naukowe Centrum Kurortologii i Balneologii, Wydział Fizykoterapii, Neurologii i Neurochirurgii opracował i wdrożył do życia unikalny i jedyny w swoim rodzaju preparat Biszolin.

 

BISZOFIT - BISZOLIN - ULGA DLA STAWÓW I KOŚCI

Zaleca się stosowanie BISZOLINU w ciągu 14 dni. Żelu nie należy stosować na rany i skórę zmienioną chorobowo.

Biszolin to produkt otrzymywany z biszofitu naturalnego posiadający wszystkie jego właściwości. Biszofit sformował się kilkaset milionów lat temu w skutek wyparowania ekologicznie czystej wody Morza Prehistorycznego i jest naturalnym koncentratem wszystkich mikroelementów w niej rozpuszczonych.

Z czasem warstwy biszofitu zostały całkowicie pokryte minerałami osadowymi i obecnie zalegają na głębokości 1100-1700 m od powierzchni ziemi.
Wydobywa się je szybami wiertniczymi za pomocą rozcieńczenia wodą. Dlatego sól biszofitu, w przeciwieństwie do soli Morza Martwego otrzymywanej z solanki jezior powierzchniowych,

jest absolutnie ekologicznie czysta, ponieważ od momentu utworzenia się przebywa w formie "zakonserwowanej" i nie jest narażona na działanie środowiska zewnętrznego.
Żel z biszofitem zawiera naturalny roztwór mineralny soli bromowo-chlorkowo-magnezowych o stężeniu 400-450 g/l, z ponad 30 różnymi mikroelementami.

 Postać ta umożliwia szybkie wchłanianie przez skórę substancji aktywnych.

 
Biszolin nie rozgrzewa, nie pozostawia plam na bieliźnie, łatwo zmywa się wodą.
Biszolin skutecznie pomaga w takich dolegliwościach: bóle kręgosłupa, reumatyczne bóle stawów,

 bóle barków, bóle w kolanach, zapalenie korzonków nerwowych, bóle mięśni,

kurcz mięśni, żylaki kończyn dolnych, stany pourazowe, ostrogi, haluksy.
 
Zastosowanie:

Przeciwwskazania:

Sposób użycia:

Skład produktu podany na ulotce:

Więcej informacji:
Biszolin to żel mineralny, polecany dla osób z problemami reumatycznymi i osteoporozą. Zalecany także osobom aktywnie uprawiającym sport.
Biszolin jest naturalnym koncentratem balneologicznym, wydobywanym z dna oceanu z głębokości 2,5 km.

 Jego przyswajalność przez skórę i błony śluzowe sięga blisko 100%, podczas gdy kompleksów mineralnych pozyskiwanych w sztuczny sposób zaledwie 50-60%.

Jest czysty, nie zawiera konserwantów i barwników.

Łagodzi reumatyzm, uśmierza ból, przynosi ulgę w stanach zapalnych stawów i kręgosłupa, wpływa dobroczynnie na zmiany i zwyrodnienia usztywniające stawy i kręgosłup.

Nie powoduje negatywnych skutków ubocznych, jak inne leki przeciwreumatyczne.
Biszolin prawdziwa ulga w cierpieniu:

- ma silne właściwości przeciwbólowe
- już po kilku zabiegach powoduje osłabienie, a nawet ustąpienie bólów reumatycznych oraz dolegliwości pleców i karku
- posiada wyraźne działanie przeciwzapalne i rozkurczające
- wpływa na procesy miejscowej odporności poprzez stymulację aktywności fagocytów (płytek krwi odpowiedzialnych za zwalczanie ciał obcych)
- usuwa złogi szkodliwych substancji oraz toksyn, dlatego Biszolin pomaga osobom mającym zwyrodniałe i zesztywniałe stawy.

345 milionów lat temu istniał praocean, który zawierał niezwykle duże ilości życiodajnych minerałów.

W wyniku procesów geologicznych oraz fizycznych dno ogromnego basenu oceanicznego zostało odizolowane od czynników atmosferycznych.

W tych hermetycznych warunkach powstała solanka mineralna - Biszolin. Stanowi ją bogactwo makro- i mikroelementów rozpuszczonych w czystej artezyjskiej wodzie.

Przez miliony lat pozostawały one w nienaruszonym stanie, bez wpływu jakichkolwiek zanieczyszczeń z powierzchni ziemi.


Zaleca się:
- kąpiele z dodatkiem Biszolinu
- kompresy
- okłady
- nacieranie oraz masaże


Zastosowanie:

Biszolin jest preparatem do stosowania zewnętrznego. Proces wnikania zawartych w nim składników odbywa się poprzez skórę i błony śluzowe.

Warto dodać, iż kompleksy mineralne pozyskiwane w sztuczny sposób są przyswajalne przez organizm tylko w 50-60%,

 podczas gdy przyswajalność naturalnego Biszolinu wynosi blisko 100%.
 
Biszolin jest sporządzany z naturalnego, płynnego minerału Biszofitu, którego złoża znajdują się setki metrów pod ziemią, tworzone w ciągu milionów lat przez naturę.
Dzięki substancjom zawartym w minerale, Biszolin przenika bezpośrednio do tkanek (jak tabletka) i likwiduje problemy chorobowe.

 Jedną z zalet preparatu jest 100%-towe pochodzenie naturalne, dzięki czemu praktycznie nie znajduje przeciwwskazań w stosowaniu.

 Ważny podkreślenia jest fakt, że Biszolin nie rozgrzewa, co jest bardzo istotne w leczeniu obwodowego układu nerwowego i naczyniowego,

ponieważ rozgrzewanie przy tych schorzeniach potęguje objawy choroby.

Biszolin wołgogradzki to produkt o najwyższej jakości.

Skład:
Biszolin naturalny to minerał wydobywany przy odwiertach ropy naftowej.

Zawiera roztwór chlorku magnezowego o mineralizacji 400-500 g/l oraz ponad 30 mikro- i makroelementów:

    * magnez - poprawia krążenie, zapobiega zakrzepicy tętnic, aktywizuje procesy energetyczne, bierze udział w budowie tkanki kostnej (żylakami, zwyrodnienia) zawartość 95g/l.
    * brom - stymuluje procesy przenikania substancji przez skórę i do wnętrza komórek, działa leczniczo przy zapalnych procesach obwodowego układu nerwowego.

(rwa kulszowa, zapalenia korzonków).
    * jod - ma znaczący udział w procesie przemiany międzykomórkowej, usuwa nagromadzone substancji toksyczne, działa aseptycznie, odkażająco (artretyzm, zapalenia skóry)
    * krzem - ma znaczący wpływ na cały układ kostno mięśniowy. Budowę kości, chrząstek, niezbędny przy walce z cellulitem.
    * żelazo - jest pierwiastkiem niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania organizmy, zużywany w ustroju do produkcji czerwonych krwinek - wchodzi w skład hemoglobiny.

Jego niedobór prowadzi do zaburzeń ze strony układu krwiotwórczego - powstaje mała liczba czerwonych krwinek co może doprowadzić do niedotlenienia narządów.
    * molibden - jest częścią składową niektórych enzymów niezbędnych do prawi8dłowego funkcjonowania organizmu.
    * Inne mikro- i makroelementy wspomagają i uzupełniają działanie preparatu

Właściwości farmakologiczne:
Działa przeciwzapalnie, znieczulająco, rozpuszcza zakrzepy żylne, przenikając przez skórę działa na poziomie komórkowym, odbudowuje twarde i miękkie tkanki.
Jest skutecznym lekiem we wszystkich postaciach osteoporozy.
Likwiduje obrzęk, pobudza metabolizm w układzie kostno-mięśniowym.
Wskazania:

    * Choroby układu kostnego i mięśniowego

* Osteoporoza
    * Choroby obwodowego układu nerwowego
    * Choroby pourazowe
    * Choroby obwodowego układu naczyniowego
    * Zastosowania kosmetyczne


Sposób użycia;
Miejsce wymagające leczenia (stawy, lędźwie, mięśnie itd.) posmarować cienką warstwą preparatu wcierając go lekkimi ruchami ok. 1-3 min. do całkowitego wchłonienia 2-3 razy dziennie. Podczas kuracji bardzo ważna jest systematyczność, leczenia trwa 10-14 dni.

Po 3-4 tygodniach kurację powtórzyć.

W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj do jego zaleceń. W żadnym wypadku kuracja ta nie zastępuje kuracji zapisanej przez lekarza.

 
         Zamów BISZOLIN        
 
Powrót do strony głównej