DEO KRYSZTAŁ

     
     
DEO KRYSZTAŁ

Dostępne pojemności:
- 60 g

nie zawiera perfum - alkoholu - barwników - konserwantów

Niezwykły dezodorant w postaci bryłki minerału, jest naturalną substancją krystaliczną z unikalnej skały (amonowy ałun - ang. ammonium alum), stosowaną do zabezpieczenia przed nadmiernym poceniem (działa ściągająco na pory skóry) i powstawaniem przykrego zapachu.

Amonowy ałun jest bardzo często znaczącym składnikiem wielu dezodorantów czy antyperspirantów.
Drugim minerałem występującym w przyrodzie jest ałun potasowy.
Jego działanie jest jednak słabsze.
Dlatego aby mieć pełną satysfakcję polecam stosować AŁUN AMONOWY.
Zawsze pytaj o ałun amonowy.
Na skutek pocierania, powstaje na skórze niewidoczna warstwa ochronna (rozpuszczony minerał), która zapobiega rozwojowi bakterii rozkładających pot (przyczyna powstawania nieprzyjemnego zapachu). Jest on wyjątkowo skutecznym kosmetykiem. Szczególnie zalecany dla skóry wrażliwej.

Efekt świeżości utrzymuje się przez 24 godziny.

Zalety dezodorantu DEO KRYSZTAŁ:

ˇ Bez perfum (bezwonny, nie kłóci się z zapachem używanych perfum)
ˇ Bez alkoholu (nie podrażnia skóry, delikatny)
ˇ Bez sztucznych barwników (nie pozostawia śladów na ciele i ubraniu)
ˇ Bez konserwantów (naturalny)
ˇ Ma bardzo dobrą formę podania
ˇ Skutecznie usuwa przykry zapach potu
ˇ Nie powoduje stanów zapalnych, wywoływanych przez zablokowanie naturalnych porów skóry
ˇ Działa odświeżająco (utrzymuje świeżość przez około 24h)
ˇ Daje uczucie chłodu
ˇ Dla mężczyzn, kobiet i dla młodzieży (bezzapachowy)
ˇ Do pach i stóp
ˇ Zalecany dla alergików
ˇ Przyjazny dla środowiska naturalnego
ˇ Jest bardzo wydajny (60 g wystarcza na okres 1 roku)


TESTOWANY DERMATOLOGICZNIE

Wykonane testy dermatologiczne potwierdziły wysoką skuteczność minerału również u tych osób, u których stwierdzono wrażliwość na tradycyjne dezodoranty i antyperspiranty.
producent Firma NAJMAR

Deo kryształ jest dobra alternatywą dla zwykłych dezodorantów. Otóż antyperspiranty powodują zatrzymanie toksyn w organizmie, co u niektórych ludzi może być jedną z przyczyn powstawania raka sutka u kobiet lub chłoniaków. Również niebezpieczna są antyperspiranty do stóp; to przecież tam są wszystkie receptory i najłatwiej zachodzą procesy detoksykacji organizmu. Są to wiadomości sprawdzone, ale niestety bagatelizowane przez głównych producentów kosmetyków, standard, wiadomo, chodzi o kasę. A tu przecież chodzi o zdrowie i to nasze zdrowie. Deo kryształ jest wytwarzany z ałunu, minerału naturalnie występującego w przyrodzie. Jest środkiem dezodorującym o bardzo dużej skuteczności, przeznaczony szczególnie do skóry wrażliwej, nie zawiera alkoholu, barwników, ani środków konserwujących, jest bezzapachowy, nie kłóci się zapachowo z używanymi perfumami, nie zostawia śladów na ubraniu. Sposób użycia: wystarczy zwilżyć kryształ wodą i posmarować miejsca, w których się pocimy (pachy, stopy), skuteczny przez całą dobę, przy codziennym użytkowaniu starcza na kilka lat! Przeznaczony zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, a szczególnie dla nastolatków przechodzących okres dojrzewania! Produkt ten ma już za sobą przeszło dwutysięczną historię. Ałun wykorzystywano, jako środek pielęgnacyjny i leczniczy (ma właściwości antyseptyczne, ściągające, odkażające, p/bakteryjne i p/grzybicze). Obecnie po raz kolejny możemy docenić wiedzę naszych przodków i odkryć na nowo rewelacyjne właściwości przedmiotów występujących w naturze. Dezodoranty krystaliczne zapobiegają w naturalny sposób powstawaniu bakterii powodujących przykry zapach potu, utrzymują naturalne pH skóry, nie zatykają porów. Deo kryształ , który proponujemy jest produktem najwyższej jakości, jest dobrze tolerowany przez skórę i jednocześnie bardzo skuteczny.

powrót do STRONY GŁÓWNEJ

                                                                                                  
                             !!! zamów DEO KRYSZTAŁ !!!
                      cena 15 zł cena 15 zł