Mydełko Naturalne z Nanosrebrem

             

Skóra każdego człowieka, w każdej sekundzie jego życia jest nieustannie atakowana przez miliony bakterii, wirusów, grzybów i pleśni, które z biegiem czasu przez niewłaściwą pielęgnację skóry powodują powstawanie pryszczy, wągrów, trądziku, polipów, brodawek, łupieżu, uczuleń, nieprzyjemnego zapachu i wiele innych chorób skórnych.
Aby uniknąć powstawaniu chorób skóry, jak również w trosce o piękno i zdrowy wygląd skóry swoich pacjentów polski lekarz dermatolog - wenerolog opracował mydło pod nazwą "Mydełko Naturalne", które swym działaniem wysoce przewyższa wszystkie dotychczas stosowane mydła konwencjonalne.
Ta nowa formuła mydła (wzbogacana o składniki Boric Acid, Prevacare, Nanosrebro) zawiera aktywne substancje bakteriobójcze, grzybobójcze, i wirusobójcze, pozwala na zapobieganie rozwoju zmian skórnych i skutecznie pomaga w leczeniu już istniejących infekcji bakteryjnych, grzybiczych i wirusowych.

Lecznicze działanie Nanosrebra
hamuje wzrost i podział ponad 650 chorobotwórczych szczepów bakterii i zapobiega powstawaniu szczepów opornych. Działa także przeciwwirusowo, przeciwgrzybiczo i przeciwpleśniowo.
Używanie srebra w lecznictwie jest bardzo starą formą leczenia, gdyż już w czasach starożytnych Egipcjanie wiedzieli, że rany goją się lepiej pod wpływem srebra. Mechanizm leczniczego działania Nanosrebra polega na tym, ze jony srebra osiadają na błonie komórkowej mikrobów i blokują enzymy, które są pomocne w rozmnażaniu drobnoustrojów. jeżeli nie mogą się one rozmnażać, wówczas giną w ciągu 6 minut. Dlatego Nanosrebro stało się efektywną bronią w walce z odpornymi szczepami bakterii (pałeczki dury brzusznego, gronkowiec złocisty, gonokok czyli dwoinka Neissera, dwoinka zapalenia płuc, paciorkowce). Ma silne działanie przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybicze.
Nanosrebro leczy oparzenia wszystkich stopni, egzemy, wągry, pryszce, grzybice (np. Condida), czyraki, łuszczyca, trądzik, ropiejące trudno gojące się rany, przetoki, nadżerki, polipy, zapalenia spowodowane różą. Jest naturalnym efektywnym antybiotykiem, łagodnym w działaniu i nietoksycznym. Cząsteczki srebra nie kumulują się w organiźmie, zostają w ciągu kilku dni wydalone. Antybiotyki zabijają 11 szkodliwych bakterii, a Nanosrebro niszczy ponad 650 chorobotwórczych bakterii, wirusów, grzybów i pleśni. Wzmacnia system immunologiczny jako silny przeciwutleniacz, zapobiega powstawaniu wolnych rodników. Jego skuteczność jest bardzo wysoka - usuwa 99,99 % bakterii, wirusów i grzybów.

Mydełko Naturalne - Fizjologiczna Odnowa:
·         Nie zawiera detergentów, barwników oraz innych niekorzystnych substancji uczulających (np. kompozycji zapachowych), nie podrażnia i nie wysusza skóry.
·         Przeznaczone jest do mycia i codziennej pielęgnacji całej powierzchni ciała w tym skóry głowy, pach, pachwin oraz higieny intymnej dla dorosłych, dzieci i alergików, dla osób z chorobami skóry (niezbędne przy leczeniu zmian trądzikowych i przy łupieżu). Eliminuje nieprzyjemny zapach potu. Niezastąpione w celach profilaktyki, pielęgnacji i utrzymania zdrowej skóry.
·         Mydełko Naturalne przywraca skórze łagodność, delikatność oraz piękno i naturalnie zdrowy wygląd.
·         Zapewnia maksymalną ochronę przed bakteriami, wirusami, grzybami i pleśniami.
·         Idealne do kąpieli leczniczych, skóra po umyciu nie wymaga regeneracji.

"Mydełko Naturalne z Nanosrebrem"

Polecane jest zarówno do podstawowej, codziennej pielęgnacji i mycia całej powierzchni ciała, w tym skóry głowy, pach, pachwin i do higieny intymnej, ze względu na zawartość aktywnych substancji leczniczych o działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym i wirusobójczym "Mydełko naturalne" pozwala na zapobieganie rozwoju zakażeń i skutecznie pomaga w leczeniu już istniejących infekcji bakteryjnych, grzybiczych i wirusowych skóry (mydło zawiera Nanosrebro, które jest naturalnym efektywnym antybiotykiem, łagodnym w działaniu i nietoksycznym.
Doskonale wspomaga leczenie następujących schorzeń:
·         grzybica stóp
·         grzybica paznokci
·         zakażenia drożdżakowe
·         łupież pstry
·         trądzik pospolity
·         zakażenia bakteryjne skóry
·         zakażenia gronkowcowe
·         czyraki
·         zakażenia mieszków włosowych
·         ropnie
·         trądzik różowaty
·         brodawki zwykłe
·         brodawki stóp
·         brodawki płaskie
·         łojotokowe zapalenia skóry
·         wyprysk(eczema) kontaktowy alergiczny
·         wyprysk zawodowy
·         wyprysk kontaktowy niealergiczny
·         alergie
·         AZS(Atopowe Zapalenie Skóry)
·         Neurodermit ograniczony
·         uszkodzenia, oparzenia, skaleczenia, rany
·         owrzodzenia podudzi
·         trądzik
·         łupież łojotokowy
·         nadmierne pocenie
·         łuszczyca
·         odleżyny
·         oparzenia wszystkich stopni
·         wągry
·         pryszcze
·         przetoki
·         nadżerki
·         polipy
·         nieprzyjemny zapach całego ciała oraz stóp

Tylko Mydełko Naturalne z Nanosrebrem zapewnia maksymalną ochronę przed powstawaniem chorób skórnych oraz przywraca skórze łagodność, delikatność oraz pękno i naturalnie zdrowy wygląd.
Tysiące pacjentów stosuje Mydełko Naturalne z Nanosrebrem, z bardzo dobrymi efektami. Dołącz do nich. Pamiętaj, najważniejsza i najtańsza w utrzymaniu zdrowej i pięknej skóry jest profilaktyka, czyli zapobieganie powstawaniu chorób skóry już od najwcześniejszych lat życia. Nie dopuszczaj do powstawania chorób skóry, ponieważ leczenie tych chorób kosztuje wielokrotnie więcej.
         Zamów mydełko          100 g      -  6.00zł                          500 ml     -  12.00 zł
 
 
Powrót do strony głównej